czwartek, 20 października 2011

Bardziej niż w domu.

Żyjemy w zgodzie i sprzątamy czasem. Z Majką wielu przydomków wyprowadzam psy, wtedy zawsze jest duchowa. Majka robi obiady ciepłe jak ciepło i są smakowite :-) Majka ma blond włosy, prawdziwe, doczepiane. Majka umie dobrze doradzać w sprawach związków. Majka nie jest w związku. Majka miewa moralniaki. Maja podwaja. Zebra Maja. Majka *********. Kurwamaja. Majka lubi się uczyć, potrzebuje do tego kleju do papieru, w koncentracji pomaga jej jedzenie, dzwonienie, sprzątanie i kąpiel, ale wtedy nie ma już czasu się uczyć. Ogólnie Majka jest specjalna i wygląda jak zjarana żelka Haribo.


Mamy senną kanapę i leniwe środy. Oglądamy Top Model i wkurzamy się na Anię, jemy słodycze i zapowiadamy dietę. Pijemy herbatki albo jakieś aspirynki. Właściwie to tylko Martyna pije aspirynki, bo jest przeziębiona. Martyna siedzi na sennej kanapie z laptopem na kolanach i czyta o sposobach rodzenia. Martyna chodzi po domu w pidżamie i szaliku. Martyna nuci "Meet me halfway". Martyna bardzo nie lubi, kiedy ktoś odpowiada na pytania na fejsbuku, więc ciągle je czyta.


Ja wypiłam dwie kawy a nigdy nie piję kawy. I nie chcę spać. Dziewczyny już poszły do łóżek. Zaśpiewałam im Bogurodzicę, a one w ramach kołysanki puściły dźwięki budzika.


Leżę na łóżku po dwóch kawach i mam do przeczytania dwa artykuły, rozdział jakiegoś podręcznika i notatki. Od czterech godzin czytam jeden artykuł. Po każdym zdaniu sprawdzam facebooka i dwa maile. Co trzy zdania spoglądam na twittera. W chwilach przerwy wchodzę na panel użytkownika na blogspocie, żeby się zorientować, czy ktoś z obserwowanych przypadkiem nie dodał notki. W przerwach na jedzenie spoglądam na zegarek, jest już nowy dzień, mogę kliknąć w pajacyka! A teraz planuję, myślę, zamierzam, zmierzam, organizuję, postanawiam, przewiduję zamawiam, opracowuję przygotowuję i projektuję znów plany snuję, przyszłość kreuję, wszystko układam, muszę przeczytać artykuł. Spadam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz